אודות החברה 2013-12-08T12:53:21+00:00

מיי קיטצ'ן הוקמה לפני למעלה מ- 30 שנה וכיום היא אחת מחברות לייצור המטבחים המובילות בתחומן, ובצדק. מרגע שהוקמה מיי קיטצ'ן היא עובדת תחת סטנדרטים קפדניים ומחמירים שהיא מציבה לעצמה. היסודיות, המצוינות ואהבת היצירה המתמדת, הם שמעניקים לה את המוניטין שצברה במהלך השנים, ואת היכולת שלה לייצר מטבחים בהתאמה אישית ובמגוון של סגנונות עיצוב, לרבות טרנדים עכשוויים.

מהו האני מאמין שלנו?

המוטו שלנו סובב סביב איכות, וטומן בחובו את השילוב המנצח של מקצועיות, אמינות ותודעת שירות גבוהה. עבורנו כל מטבח מתוכנן בקפידה, עד לאחרון הפרטים הקטנים, בהתאם לדרישת הלקוח, לטעמו האישי, וחשוב לא פחות- בהתאם לצרכיו ולסגנון חייו. מטבחי יוקרה מבית מיי קיטצ'ן הם מלאכת מחשבת של ממש ולא בכדי. מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים מתכננים ומתאימים לכל לקוח ולקוח את מטבח החלומות שלו, כאשר ייצורם של מטבחים אלה הלכה למעשה, נעשה בידי צוות מקצועי שלרשותו עומדים חומרי גלם משובחים בלבד וציוד משוכלל ומתקדם של מיטב היצרנים באירופה . כל אלה מאפשרים לנו לספק לכם את המטבח שנועד לכל אחד ואחד מכם. מטבח, שיהיה בבחינת הגשמת חלום, ויראה כפי שדמיינתם ורציתם, וגם ישרת אתכם לאורך זמן. מטבח שיהיה עבורכם לב הבית, אסתטי ופרקטי בו זמנית.

-My kitchen עובדות בשטח:

אין כמו מראה עיניים. לכן, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממגוון מטבחים יוקרתיים תוצרת מיי קיטצ'ן. באולם התצוגה שלנו בצומת ביל"ו תוכלו להתרשם בעצמכם מאיכות העיצוב, איכות הגימור ואיכות החומר של המטבחים שלנו. מיי קיצ'ן- כל מילה מיותרת. המטבחים שלנו מדברים בעד עצמם.