חומרי גלם 2013-12-25T11:27:06+00:00

גוף הארון – סנדויץ אוקומה (אדום) אירופאי נחשב לאיכותי ביותר בשוק הלבידים. במפעלנו בארץ אנו מצפים את הלביד משני צדדיו פורמייקה איכותית ולבנה (לא גב פורמייקה טפ) בעובי של 1 מ"מ.
ההדבקה היא איכותית מאוד ובכבישה קרה. להבדיל מלבידים שמגיעים כפר מצופים בסין (איכות ירודה)
היתרון של הלביד שלנו שהוא ישר ב 100% ומונע ספיגת נוזלים, תכונותיו המעולות של לביד זה מבטיחות עמידות לאורך שנים רבות.

פרזול– אנו ב my kitchen עובדים עם חברת בלום האוסטרית ובעלי תעודת הסמכה לעבוד עם כל מוצרי החברה, אנו עובדים עם כל מוצרי החברה בלום ובדרגה הגבוהה ביותר מרגלי המטבח (צוקל) דרך צירים, מגירות, תריסי אלומיניום, מנגנוני קלאפה , זכוכיות , ידיות ואלומיניום. [expand title="קרא עוד"]

  • רגלי המטבח – תוצרת בלום מפלסטיק איכותי וחזק, הרגלים לא נשברות והמטבח לא יכול לשקוע. הצוקל הוא PVC אלומיניום או בצבע המטבח עם גומי אטימה איכותי ומונע חדירת מים. הצוקל ניתן לפירוק ומאפשר להגיע לנקודות ביקורת של הביוב.
  • מגירות – דגם אינטיבו הדגם האיכותי ביותר והעדכני ביותר, גם באינטיבו יש דגמים ואנחנו מספקים את הדגם עם הדפנות זכוכית גם בצידי המגירה וגם בחזית המגירה הפנימית. כמובן המגירה עם מנגנון בלומושיין (סגירה שקטה) ועומס משקל עד 65 ק"ג במגירות מ 75 ס"מ.
  • צירים – ציר אינסרטה 110 מעלות ללא חיבור ברגים לדלת, הציר המתקדם ביותר עם בולם אינטגראלי סמוי בתוך הציר.
  • קלאפות – קלאפה היא חזית בעלת מנגנון הרמה לפתיחת ארונות עליונים, קלאפות האוונטוס קלות לשימוש ואפילו חזית כבדה נפתחת ונסגרת בשקט וללא מאמץ. קלאפות למטבח הן פתרון אידאילי לפתיחה קלה ונוחה, ישנה אופציה להוסיף לקלאפה מנגנון סרוו דרייב המאפשר הרמה של הקלאפה בלחיצה קלה למעלה ע"י המגנון חשמלי. לסוגי קלאפות לחץ כאן
  • תריסים – תריסי הגלילה גם הם מתוצרת בלום האיכותית, בעלי מנגנון גלילה איכותי ושקט, ניתן לשלוט בעצירת התריס בכל נקודה. את התריס ניתן לקבל בגוון אלומיניום טבעי או בצביעה בתנור בגוון זהה ב-100% לגוון המטבח. התריס מיועד לאכסון פריטים בשימוש יום יומי כגון מוצרי חשמל (מיקרוגל , מיקסר , טוסטר ועוד…)
  • אלומיניום – היום מרבית הקלאפות הם מאלומיניום בחיפוי זכוכית , אנו ב MY KITCHEN עובדים עם פרופילים בעיצוב חדשני, הפרופיל אלומיניום נסתר ומתקבל המראה הנקי של הזכוכית. בזכוכית יש מבחר גדול של עיצובים וגוונים וניתן גם להדפיס תמונה ממאגר תמונות
  • המטבח החשמלי – למגירות ולקלאפות של חברת בלום ניתן להוסיף סרוו דרייב ולהפוך את המטבח קל יותר לשימוש, נגיעה קלה בחזית או משיכת הידית והמגירה והקלאפה נפתחת מעצמה. דבר המאפשר לעצב את החזיתות ללא ידיות פונקציה שימושית כאשר הידיים תפוסות או מלוכלכות.

[/expand]

דלתות פורמייקה – בסיס הדלת הוא MDF 17 מ"מ ירוק ואירופאי עם אחוזי ספיגת נוזלים נמוכה, המודבק בכבישה קרה בפורמייקה איכותית בלבד תוצרת החברות המובילות בעולם ARPA, EGGER , FORMICA, CLEAF

דלתות פורניר – בסיס הדלת הוא MDF 22 מ"מ ירוק ואירופאי עם אחוזי ספיגת נוזלים נמוכה. אנו ב my kitchen מייצרים את דלתות הפורניר בשיטה מיוחדת ביותר. שלב ראשון חותכים את הדלת למידה, מדביקים עץ גושני בהיקף הדלת ובאזור הידית, לאחר מכן מבצעים ליטוש מדויק במכונת הקונטקט שלייף ואז מדביקים פורניר משני צידי הדלת בכבישה חמה. היתרון הגדול של הדלתות שלנו שלא רואים את הקנט כי הוא פנימי ודבר נוסף המשכיות מדויקת בטקסטורת הפורניר גם בשטחים גדולים.

דלתות צבע – (צבעיה בתנור / שלייף לאק) בסיס הדלת הוא MDF 22 מ"מ מ"מ ירוק ואירופאי עם אחוזי ספיגת נוזלים נמוכה, את הדלתות אנו צובעים בצבעי דופון (צבעים איכותיים ביותר המשמשים את תעשיית הרכב) אנו צובעים את הדלתות משני הכיוונים וכך מונעים עיקום של הדלת. כמובן שלא לשכוח שהדלת עוברת תהליך איזולציה המעניק שכבת איטום לעץ ומפחית משמעותית אפשרות של היסדקות בעץ.

דלתות פורצלן / קוריאן – בסיס הדלת הוא פרופיל אלומיניום בעיצוב חדשני, הפרופיל אלומיניום הוא נסתר ועליו מדביקים את החיפוי הנבחר גרניט פורצלן / קוריאן.

דלתות עץ מלא– במטבחים כפריים אנו מייצרים את הדלתות מעץ מלא מסוג מייפל / בוק / אלון / אגוז ועצים קשים נוספים יש אפשרות לקבל מראה טבעי של העץ ואז צובעים את הדלת בשכבת לקה.
אפשרות נוספת היא דלתות אטומות ,המסגרת של הדלת היא מעץ מייפל ואז צובעים את הדלת בצביעה בתנור בצבעי דופון כמובן שלא לשכוח שהדלת עוברת תהליך איזולציה המעניק שכבת איטום לעץ ומפחית משמעותית אפשרות של היסדקות העץ, צביעת הדלת היא משני צידי הדלת.

מטבחים מבית מיי קיטצ'ן
ניתן להתרשם ממגוון המטבחים שאנו מציאים באתר מטבח יוקרה, מטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח פרובנס ועוד.
באולם התצוגה שלנו בצומת ביל"ו: מטבחים כפריים, מטבחי פרובנס, מטבחי יוקרה ומטבחים יוקרתיים מכל הסוגים.