קיימים סוגי שיש שונים היכולים לשמש כמשטחי עבודה במטבח ו/או כאלמנטים דקורטיביים. שיש אבן קיסר עשוי מקוורץ וידוע כשיש בעל עמידות גבוהה מאוד. הוא יכול לשמש כמשטח עבודה מעולה, שישמור על חזותו האסתטית לאורך זמן. שיש שאינו תואם את אופי המטבח ואת סגנונו ייראה כנטע זר. לכן, חשוב לקבל יעוץ נכון בטרם מקבלים החלטה. בסופו של דבר מטבח מעוצב הוא מטבח שמטרתו לשרת אתכם לאורך זמן, להיות נוח לשימוש ולשמור על חזותו היוקרתית והמרשימה.

מטבחים כפריים:

על אף שקיימים סוגי עיצוב שונים של מטבחים כפריים, ברוב המקרים, היות וקווי המתאר של מטבח כפרי הם מעוגלים, רכים ולעיתים גם מגולפים, והיות והצבעים השולטים במטבח הכפרי הם גווני העץ, הרי שעל גוון השיש להתאים לנתונים אלה ולהשתלב בהם בצורה הרמונית. שיש כהה או צהבהב יכול להתאים, תלוי בגודל המטבח, בתאורה שלו והאם מדובר במטבח בסגנון טוסקנה או מטבח פרובאנס. חשוב לציין כי במקרה של מטבחים בסגנון כפרי, גם משטחי עבודה מעץ יכולים להתאים, בתנאי כמובן, שמדובר בעץ איכותי מאוד, המעובד באופן כזה ששומר על שלמותו לאורך זמן.

מטבחים מודרניים:

אלו מכם שאוהבים את הסגנון המודרני מעדיפים תחושת מרחב וסדר במטבח שלהם. משטח העבודה יכול להיות בגוון נועז לא שגרתי או בגוון סולידי, בהתאם לסגנון המודרני החביב עליכם. כמו כן, גם משטחי עבודה מנירוסטה מעניקים למטבח אווירה של סדר , אלגנטיות וניקיון.

צוות המעצבים של מיי קיטצ'ן מעניקים ייעוץ מקצועי בנוגע לכל מרכיבי המטבח, ומוודאים כי הללו יתמזגו בצורה הרמוניות ויעניקו לכם את המטבח עליו חלמתם. כך או כך, חשוב להקפיד לבחור שיש איכותי בעל עמידות גבוהה. מטבח יוקרתי עם שיש זול יהיה בו טעם נפגם, וחזותו המרשימה והיוקרתית עתידה להיפגע.

  • מטבח כפרי | מטבחים כפריים
    מטבח כפרי | מטבחים כפריים