מטבח יוקרה

מה הופך מטבח למטבח יוקרה?

כל המטבחים באשר הם נועדו ותוכננו לאפשר לכם לבשל, לטגן ולאפות. יחד עם זאת, עבור כולנו, למטבחים שלנו יש פונקציות נוספות. אנחנו מצפים מהמטבח שלנו שיקל עלינו את מלאכת הבישול, ינעים עלינו את הזמן שאנו מבלים בו, ובנוסף, שיהיה מעוצב בסגנון המועדף עלינו. במילים אחרות, אם אתם רואים במטבח שלכם כהרבה יותר מאשר חדר פונקציונאלי ותו לא- אתם בוודאי מדברים על מטבח יוקרה. מטבחי יוקרה הם מטבחים המתוכננים ומעוצבים לכל אחד בהתאמה אישית. תכנון המטבח נעשה בידי אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים, שתפקידם לבנות ולעצב עבורכם את מטבח החלומות שלכם. בשעה שחלקכם מתמקדים בצבעים ובטקסטורות, תפקידם של אנשי המקצוע הוא לחשוב קדימה, לטווח ארוך, ולשקלל עבורכם נתונים נוספים: מה סגנון החיים שלכם? מהם הרגלי הבישול שלכם? כמה אנשים מתגוררים בבית? וכמובן- מה הסגנון שלכם? בסופו של דבר, שקלול נבון ומושכל, הוא שמאפשר למגוון לקוחותינו ליהנות מהתוצר הסופי: מטבחי יוקרה!

אם אתם אוהבים את סגנון העיצוב המודרני- מטבח יוקרה מודרני הוא המטבח שלכם:

מעבר לעניין ההעדפה האישית של כל אחד ואחד מכם, סגנון העיצוב המודרני פורש בפניכם אינספור של אופציות, אפשרות לשימוש במגוון רחב של חומרי גלם, משחק של צבעים, טרנדים עכשוויים, עיצוב סולידי או פשוט מחד, או עיצוב מתוחכם ויוצא דופן מאידך. המשותף לכל המטבחים המודרניים הוא החזות האסתטית והנקייה שהם מעניקים לחדר המטבח. מטבח מודרני מעוצב על טהרת הקווים הישרים, נקיים וחלקים, ומעניק לחדר המטבח שלכם תחושה של אוורור, של מרחב, של סדר ושל ניקיון, ללא קשר לכמות מכשירי החשמל וכלי המטבח שבאמתחתכם.

מה הסוד של מטבח יוקרה מודרני?

שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד.חומרי גלם בעלי עמידות גבוהה בשינויי טמפרטורה ולחות- בין אם מדובר בעץ מלא, ובין אם מדובר בשיש, זכוכית, קוריאן או מתכת. כל מטבח מודרני, כאמור, מיוצר בהתאמה אישית ללקוח. במובן זה, מטבחים אלה משופעים בפתרונות אחסון מתוחכמים, קלים לשימוש. בנוסף, הם מאובזרים באביזרי מבטח משוכללים ומתקדמים שגם מקלים עליכם את מלאכת הבישול הלכה למעשה, וגם מהנדסים בצורה כזו שקל לשמור ולתחזק את המטבח לאחר השימוש ללא כל מאמץ מיותר.