מטבח-כפרי

מטבח כפרי

מה מיוחד במטבחים הכפריים של My Kitchen?

המטבחים הכפריים שלנו בנויים על טהרת העץ המלא, תוך שימוש בקווים רכים, מעוגלים או מגולפים. מטבחיים כפריים של מיי קיטצ'ן מעוצבים ע"י אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים, היודעים כי הסוד טמון בפרטים הקטנים. במילים אחרות, לא כל מטבח עץ הוא מטבח כפרי, ולא כל מטבח כפרי הוא מטבח יוקרתי.

מטבחים כפריים ומטבחי יוקרה:

מלאכת האומנות שבעיצוב מטבחי יוקרה טמון הן במקצועיות של מעצבי המטבחים והנגרים, והן בחומרי הגלם המשמשים אותם. מיי קיטצ'ן מקפידים לעבוד אך ורק עם חומרי גלם איכותיים מהסיבה הפשוטה: שימוש בחומר גלם זול מייצר מטבח בעל חזות זולה ולא מקצועית, , וגם תוחם מלכתחילה את חיי המדף שלו לפרק זמן קצר. לא חבל? בסופו של דבר אתם מעוניינים ליהנות ממטבח החלומות שלכם, ואנו עושים הכל על מנת שתיהנו ממנו לאורך זמן, כפי שצריך.

מטבח כפרי בסגנון טוסקנה:

מטבח זה, כאמור, בנוי ומעוצב על טהרת העץ המלא תוך שימוש בקווים רכים ומעוגלים. גוון העץ השולט הוא בהיר למדיי (בכל אופן, בהיר יותר מאשר גוון העץ במטבח כפרי בסגנון פרובאנס) והוא משולב עם צבעים חמים ונועזים כגון אדום, צהוב, או כתום. מלאכת המחשבת של צוות מיי קיטצ'ן באה לידי ביטוי בניצול מושכל של שטח המטבח העומד לרשותכם, תוך תיאום תכנון המטבח לצרכים שלכם, להרגלי הבישול שלכם, לסגנון החיים שלכם ולשימושים ולציפיות שלכם מהמטבח בנוסף להיותו חדר המיועד לצרכי בישול ואפיה. הצבעים החמים, בשילוב עם תאורה נכונה ומתאימה מעניקה למטבח החלומות שלכם את הצביון הכפרי ששלו, את המראה העתיק שלו כמו גם האותנטי, ויחד עם זאת מאפשרת לכם ליהנות מסגנון מיושן בצד שכלול ונוחות מתקדמים ומודרניים. עיצוב מטבחים כפריים בסגנון טוסקנה משווה למטבחים אלו אווירה חמימה, נעימה וביתית. אתם בוודאי יודעים כי מטבח הוא יותר ממטבח. חשוב לנו שתהינו ממנו גם בשעה שאתם משתמשים בו לצרכי בישול, טיגון ואפיה, אך גם בשעה שאתם שוהים בו לשיחה עם בן משפחה, או על ספל קפה ועוגה עם שכנה. כל שנותר לכך לעשות הוא לדמיין את ריחות הבית שלכם בוקעים ממטבח כפרי אינטימי וחמים זה, ולדעת, שהחלום שלכם נמצא בהישג יד. אנחנו פה בשבילכם.