מטבח פרובנס

מטבח כפרי בסגנון פרובאנס- שילוב מנצח של אומנות, איכות ומיומנות.

אם אתם אוהבים את הסגנון הכפרי בעל המראה האותנטי, אבל לא מוכנים לוותר על שכלולים ונוחות מודרניים, מטבח פרובאנס עשוי בהחלט להתאים לכם. My Kitchen ידועים ביכולת שלהם להתאים לכל לקוח את המטבח המיועד לו, לרבות הסגנון, הנוחות המרבית וציפיותיו ממטבח החלומות שלו. תכנון מטבח ועיצובו בצורה מיוחדת המותאמת אישית ללקוח היא מלאכת אומנות הדורשת מיומנות, מקצועיות, תבונת כפיים ותכנון לוגיסטי מושכל. מיי קיטצ'ן נמנעים מייצור מטבחים בשיטת הסרט הנע, אלא מקפידים על ייצור אישי וייחודי, וזה מה שהופך את המטבחים שלכם למטבחי יוקרה איכותיים.

מטבח כפרי בסגנון פרובאנס מזמין אתכם ליהנות מעיצוב בסגנון עתיק, איכותי ויוקרתי. הסוד שבעיצוב מטבח פרובאנס נעוץ בשימוש בעץ מלא ואיכותי, עיצוב בקווים גסים ושימוש ברהיטים גדולים ומאסיביים. שילוב זה מעניק למטבח הכפרי שלכם מראה עתיק ומיושן מחד, יוקרתי ומרשים מאידך, ובצד אלה אתם נהנים מ"מטבח עם נוכחות!".

מטבח פרובנס – על מה כדאי לתת את הדעת?

עיצוב מטבח בסגנון פרובאנס משלב, כאמור קווים גסים בצד שימוש בריהוט גדול, כבד ומאסיבי כגון שולחן עץ גדול וכבד, כסאות מאסיביים, עיצוב בעזרת כלי נחושת גדולים ומרשימים ועוד. היופי המיוחד של העיצוב ושל סגנון הריהוט הזה יכולים לקבל ביטוי אך ורק בשטח גדול. במילים אחרות, מטבח פרובאנס מחייב את חלל המטבח שעומד לרשותכם להיות רחב ידיים. מטבח פרובנס המתוכנן בשטח מטבח קטן עלול לאבד מכל האפקט הייחודי שלו, כך שבמקום תחושה של כבדות חמימה ונעימה, האווירה במטבח עלולה להיות צפופה ומכבידה . העץ המשמש לעיצוב מטבח מיוחד זה הוא עץ מלא בעל גוון כהה למדיי, המשולב במלאכת מחשבת עם צבעים סולידיים ובהירים למדיי. סגנון פרובנאס דורש מקצועיות ומיומנות גם בעיצוב המטבח עצמו וגם בשילוב העץ והנחושת או הברזל כחומרי גלם, עם יתר הצבעים, כך שהגוון הכהה יתמזג נכון עם הצבעים הסולידיים, ובתאורה המתאימה יעניק למטבח שלכם את מראהו העתיק, האותנטי והמיושן, לרבות האווירה החמימה ובו זמנית המרווחת והמאווררת.