אדריכלים ממליצים

מערכת היחסים שלנו עם אדריכלים ומעצבי פנים הם המפתח להצלחה רבת שנים שלנו. אנשי המקצוע הבאים במגע יומיומי עם ספקים מתחום הבניה ושיפוץ הבית הם אלו בעלי הפרספקטיבה הנכונה ביותר בכדי להעיד האם אנו עושים את מלאכתנו נאמנה. במרוצת השנים ועם ריבוי ההיצע של יצרני מטבחים, למדנו שאנשי מקצוע מרוצים הם השגרירים הטובים ביותר. ככאלה הם יודעים להעיד האם העבודה שאנו מספקים עומדת בסטנדרטים המקצועיים שלהם. עם MY KITCHEN עובדים מיטב האדריכלים והמעצבים והם אלה שדואגים שלא נפסיק להשתפר, להתעדכן ולהיות הכי טובים שאנו יכולים בעבור הלקוחות שלהם, בעבורם, ולא פחות חשוב, בעבור עצמנו.

הילה בוסאני

הלין בוסאני

מעצבת פנים

"אני כל כך נהנית לעבוד עם חברה מקצועית ואיכותית העומדת בכל הסטנדרטים והחידושים האחרונים בתחום המטבחים. מעל הכל, אני מרוצה מהשירות שהוא מבחינתי במקום ראשון!"

www.helenebdesigns.com

דנה כהן וישקין

אדריכלית

"אני שמחה להמליץ ללקוחותיי על חברת ׳מיי קיטשן׳ שמייצרת מטבחים ברמה הגבוהה ביותר, מאפשרת תכנון גמיש ויצירתי, ולא פחות חשוב: שירות נפלא, יחס אישי והכל תמיד בחיוך."

www.dcv-arch.co.il

מיכל גרינברג פוקס

אדריכלית

"העבודה עם MY KITCHEN היא הנאה צרופה, בה אני יודעת שכל רעיון יקבל מענה ביצועי ברמה הגבוהה ביותר ולקוחותיי יהנו ממקצועיות, אמינות, שרות נעים ותוצאות מושלמות".

www.michalgf.com

אורנה רבינוביץ'

מעצבת פנים

"בחברת MY KITCHEN יש שילוב מנצח של טכנולוגיה של חברה גדולה ועיצוב של נגריה קטנה. אין מגבלות עיצוביות, אין סטנדרט שכל חריגה ממנו גוררת תשלום נוסף ואין"אי אפשר" – והתוצאה הסופית משלבת עיצוב וגימורים באיכות גבוהה!"

www.ornalrdesign.com

יעלה איבגי

אדריכלית

"בעבודה שלנו הכל מתחיל בקשר עם אנשים, ובחברת MY KITCHEN אני תמיד מרגישה בבית. הלקוחות שלי נהנים מאכפתיות, אמינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר…אין יותר כיף מזה!"

www.yeela-d.com

רחלי יעיש

מעצבת פנים

"בחוויה שלי, MY KITCHEN היא חברה משפחתית ומקצועית בעלת יחס אישי וקשב רב לצרכי הלקוח. ספקים טובים נמדדים בשירות לאחר הקנייה ובזאת הם מנצחים בענק! כל תיקון או בקשה לשינוי נעשה בחפץ לב ובזריזות״

www.racheliyaish.co.il